Portal wolna-polska.pl to kontrolowana opozycja, mająca na celu utwierdzić obraz Polaka antysemity

globalizacjazdjęcie na licencji: Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported

Czym jest kontrolowana opozycja?
Jak czytamy na stronie:
http://pl.urbandictionary.com/define.php?term=Controlled+opposition

Kontrolowana opozycja to ruch protestu, który w rzeczywistości jest kierowany przez agentów rządowych. Niemal wszystkie rządy na przestrzeni historii używały tej techniki, aby zwodzić i podporządkować swoich adwersarzy. Wybitna osobistość Włodzimierz Lenin powiedział: „Najlepszym sposobem na kontrolowanie opozycji jest bycie jej przywódcą”.

Serwer portalu wolna-polska.pl aż ugina się od obwiniania za wszystko Żydów. Nie ma dnia, w którym nie pojawiłby się jakiś artykuł, którego tematem nie byliby Żydzi.

Taki portal byłby genialnym narzędziem do generowania konfliktów między narodami, osłabiania zaufania zwykłych ludzi do innych krajów i promowania obrazu Polaka jako wściekłego antysemity.

Prawdziwym winowajcą nie są Żydzi, lecz globaliści, którzy za pomocą swojej siatki agentów na całym świecie realizują swoje plany. Siatka ta obejmuje również agentów w państwie Izrael, co jest genialnym pomysłem, gdyż całą winą za wszelkie operacje globalistów można by obwinić naród żydowski.

Kontrolowana opozycja często ukrywa kłamstwo pomiędzy dwie prawdy. Dlatego kontrolowana opozycja, aby przyciągnąć uwagę odbiorców musi czasem mówić prawdę.

Jest to bardzo cwana strategi ponieważ wśród wyraźnie dezinformujących artykułów czasami na portalu pojawiają się perełki, niemal w 100% mówiące prawdę. Ale osoba, która chce zarekomendować taki artykuł znajomym będzie czuła opór w promowaniu antysemickiego portalu.


Licencja: zezwala się na kopiowanie, dystrybucję, wyświetlanie tylko dokładnych (dosłownych) kopii dzieła, niedozwolone jest jego zmienianie i tworzenie na jego bazie pochodnych. Cytowanie dozwolone.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s