Globaliści podjudzają społeczeństwo do wojny z Rosją. Forsują nuklearny wyścig zbrojeń

cautionzdjęcie na licencji: Creative Commons Attribution 2.0 Generic

Jak czytamy w onecie, ekspert USA lobbuje za umieszczeniem ładunków nuklearnych w Europie.
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/ekspert-usa-musimy-wyslac-do-europy-nowa-bron-nuklearna/hvrelm

Ciekawe, że niedawny kandydat na prezydenta Grzegorz Braun również jako swój postulat wyborczy, sugerował zakup broni nuklearnej dla Polski. W chwili szczerości, powiedział że pomysł ten podsunął mu kolega.

Całkiem niedawno idee, iż Polska powinna mieć broń nuklearna zasugerował Krzysztofa Rak z Ośrodek Analiz Strategicznych.
http://pl.sputniknews.com/polska/20150422/281387.html

Czy istnieje w Polsce jakaś siła, która może się sprzeciwić tego typu planom? Nie! Większość polskich partii politycznych hołduje zasadzie, że trzeba się zbroić po zęby. Jest to filozofia oparta na strachu. Zamiast promować wyedukowane społeczeństwo, które nie da sobie wcisnąć kitu, promuje się militaryzację, która służy tylko zaognianiu atmosfery.

Należy edukować społeczeństwo. aby nie uległo fałszywej propagandzie wojennej. Wszystkie narodu na świecie chcą żyć w pokoju i stabilizacji. To globaliści podjudzają i wywołują błędne wrażenie, że jeden naród chce wypowiedzieć wojnę drugiemu.

Globaliści dezinformują opinię publiczną próbując sztucznie wywołać wrażenie zagrożenia militarnego. Lobbują za zwiększeniem wydatków na wojsko co napędzi zyski kompleksowi militarno-przemysłowemu.

W kampanii dezinformacji uczestniczą również media, przedstawiające fałszywy obraz rzeczywistości, próbując wywołać u widzów wrażenie, że Rosja jest agresywna i próbuję poszerzyć swoja strefę wpływów.

Nic bardziej błędnego. Strategią Rosji jest zawierać sojusze z państwami, które nie zgadzają się z taktyką działania globalistów. Konflikt zbrojny nie leży w interesie Rosji.

Ciekawe linki:
http://pl.sputniknews.com/polska/20150504/332345.html


Licencja: zezwala się na kopiowanie, dystrybucję, wyświetlanie tylko dokładnych (dosłownych) kopii dzieła, niedozwolone jest jego zmienianie i tworzenie na jego bazie pochodnych. Cytowanie dozwolone.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s