Globaliści zinfiltrowali media, rząd, sejm i służby specjalne. Czy ratunkiem może być odwrócenie sojuszy?

Putin
Największe media w Polsce szczują do wojny z Rosja, podgrzewają nastrój militarnego zagrożenia. Zachęcają do wydawania większych sum na uzbrojenie, nie informując, że Polska nie zerwała jeszcze stosunków dyplomatycznych ani z Rosją ani z Białorusią.

Polskie społeczeństwo jest dezinformowane o prawdziwej postawie Rosji w stosunku do Polski. Bynajmniej nie jest ona agresywna ponieważ rurociągi nie zostały zamknięte, dyplomaci nie zostali odwołani, a zwykli ludzie obu narodów nie żywią do siebie nienawiści.

Nie ma żadnego racjonalnego powodu do wywołania trzeciej wojny światowej. Polskie władze wydaja się tego nie dostrzegać. Czy w takim razie Polskie władze oderwały się od rzeczywistości czy też może są szantażowane?

W obu przypadkach, potrzebna jest zmiana elit decydujących o przyszłości Polski. Okazja do takiej zmiany może być odwrócenie sojuszy czyli zmiana strategicznego partnera Polski ze Stanów Zjednoczonych na Rosję.

Oczywistym jest, że Rosja będzie chciała wykorzystać to do uzależnienia Polski od swoich surowców energetycznych. Oraz przejąć władzę w spółkach energetycznych. Jednak mocnym argumentem w negocjacjach z Rosjanami może być fakt, że społeczeństwo rosyjskie panicznie boi się wojny. Rosja postawiona pod ścianą jest genialnym partnerem do negocjacji i Polska powinna wykorzystać ten genialny moment w historii dla zapewnienia sobie lepszej pozycji na rynku międzynarodowym.


Licencja: zezwala się na kopiowanie, dystrybucję, wyświetlanie tylko dokładnych (dosłownych) kopii dzieła, niedozwolone jest jego zmienianie i tworzenie na jego bazie pochodnych. Cytowanie dozwolone.
Zdjęcie: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Putin_animals.jpeg

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s