Katastrofy statków z imigrantami wykorzystywane do otwarcia granic Europy

imigranci

Kraje starej Europy panicznie potrzebują rąk do pracy, aby system opieki socjalnej się nie zawalił. Dlatego kryzys hula po wszystkich krajach Unii oprócz starych krajów, które notują wzrost gospodarczy.

Nie jest to przypadek, lecz zaplanowana strategia. Po to aby młodzież z nowych krajów członkowskich masowo zasiedlała stare kraje Unii.

Wygląda na to, że potrzeby odnośnie taniej siły roboczej, są większe niż szacowano, więc postanowiono otworzyć się na imigrantów z Afryki.
Dlatego każde wydarzenie związane z zatonięciem statku wypełnionym imigrantami będzie genialną okazją do lobbowania za otwarciem granic na ludność z innych kontynentów.

Napływ imigrantów zostanie wykorzystany również do zmiany struktury poglądów politycznych społeczeństwa, dzięki czemu socjaliści będą mieli większe szanse na wygranie wyborów. Celem jest również rozwodnienie poczucia narodowej przynależności, tak aby łatwiej było likwidować poszczególne państwa i na ich miejsce stworzyć jedno superpaństwo.

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Unia-zwoluje-spotkanie-ws-katastrofy-statku-z-imigrantami-3325729.html
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1420608,Katastrofa-statku-z-nielegalnymi-imigrantami-z-Libii-Utonac-mogly-setki-osob


Licencja: zezwala się na kopiowanie, dystrybucję, wyświetlanie tylko dokładnych (dosłownych) kopii dzieła, niedozwolone jest jego zmienianie i tworzenie na jego bazie pochodnych. Cytowanie dozwolone.
Zdjęcie: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:May_Day_Immigration_March_LA37.jpg

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s