Fala antysemityzmu i antyislamizmu okazją do cenzury internetu

Fala antysemityzmu i antyislamizmu przelewa się przez internet. Dla rządzących to świetna okazja do usprawiedliwienia cenzury internetu.censorship

Michal Boni dostał zadanie zbadania gruntu pod przyszłe ustawodawstwo regulujące internet. Słowa – cenzura unika się jak ognia, ale słowo to można zastąpić słowem poprawność polityczna.
http://www.telix.pl/artykul/m–boni-o-ograniczeniu-internetowego-hejtingu-3,67123.html

Jako że Michal Boni nie ma dobrej opinii wśród internautów, zwłaszcza po aferze z ACTA i słynnym stwierdzeniem o niezakłócaniu transmisji, stał się obiektem negatywnych opinii internautów. Kwestia zasadniczą jest fakt czy ten konflikt nie został sztucznie wywołany przez służby specjalne, aby wytworzyć społeczną akceptację do cenzurowania komentarzy. Lub całkowitego usunięcia możliwości komentowania w internecie, jeśli administrator strony uzna, że obostrzenia prawne są zbyt silne i nieopłaca mu się dostasowanie do nich.

Co prawda w internecie nie można nikogo pozbawić życia, ale można kogoś zaszczuć, więc przez media co jakiś czas przewijają się opowieści o cyber przemocy, zemście porno, bądź stalkingu. Jest to nic innego jak przygotowanie opinii publicznej do przyszłego regulowania internetu.

Serwisami na pierwszej linii strzału będą wszelkiej maści serwisy alternatywne, promujące teorie spiskowe. Serwis wolna-polska.pl aż ugina się od obwiania o wszystko żydów. Każdy uważny obserwator zauważy, że serwis ten to kontrolowana opozycja, mająca przenieść winę z globalistów na żydów.

O ile wierzę w to, że władzę nad światem chcą przejąć globaliści i stworzyć państwo Orwella, to obwinianie o to żydów i islamistów jest niebezpieczną drogą. Ta droga daje świetną okazję do usankcjonowania cenzury internetu. Nie zdziwiłbym się gdyby te wszystkie hejterskie opinie były podgrzewane przez stado trolli zatrudnianiach przez służby specjalne.

Państwo opiekuńcze bohatersko zwalcza problemy, które samo stworzyło?

Niechęć do islamistów również jest wytwarzana przez globalistów, którzy chcą wywoływać wojny religijne na masową skalę. Podjudzanie nacji przeciwko sobie to świetny sposób stosowany przez globalistów na odwrócenie uwagi od tego kto tak naprawdę pociąga za sznurki, stosowany od wieków. To również świetny sposób na usprawiedliwienie coraz większej ingerencji rządów w życie obywateli.


Licencja: zezwala się na kopiowanie, dystrybucję, wyświetlanie tylko dokładnych (dosłownych) kopii dzieła, niedozwolone jest jego zmienianie i tworzenie na jego bazie pochodnych. Cytowanie dozwolone.
Zdjęcie: http://en.wikipedia.org/wiki/File:Природа_и_люди_21_Военная_цензура_Русской_армии.jpg

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s